Zdravotné Matrace LB Bohemia

Ortopedický vankúš QUADRA SMALL/BIG

Správne vybraný vankúš výrazne prispieva k zvýšeniu kvality spánku. Ortopedický vankúš Quadra prináša komfort, ktorý si po dlhom dni zaslúžite.

Vyhotovenie z vylievanej visco (lenivej) peny poskytuje dokonalú podporu hlavy a krku a riadne vyrovnanie krku a chrbtice. Vďaka 3D deformácii peny zaisťuje neprerušený krvný obeh. Navyše zabezpečuje optimálnu mikroklímu - odvod tepla a vlhkosti. Vankúš je vhodný aj pre alergikov.

Súčasťou je poťah s antialergickými vlastnosťami. Pomocou zipsu je ho možné jednoducho stiahnuť a vyprať v práčke do 60 °C.

Používaním ortopedického vankúša je možné zmierniť bolesti chrbta, krčnej chrbtice a dokonca bolesti hlavy. Zbavíte sa pocitu rozlámanosti a únavy hneď ráno a budete do nového dňa vstávať s elánom. Myslite na svoje zdravie a zaobstarajte si vankúš, ktorý umožní pokojný a regeneračný spánok.

Vankúš QUADRA vyrábame v 2 tuhostiah, a to prevedenie Hard (tvrdší) alebo Soft (mäkký).

Záruka: 2 roky

QUADRA SMALL – 58x39x12cm Hard/Soft
QUADRA BIG – 70x35x14cm Hard/Soft

Výhody:

dokonalá opora hlavy a krku
priedušnosť
vhodný pre alergikov
odvod tepla a vlhkosti
snímateľný a prateľný poťahVankúš quadra-big1Vankúš quadra-small

PocketRoll H2/H3/H4

Cenovo veľmi výhodný taštičkový matrac, taštičkové pružiny v počte 256 pružín na m2, mimoriadne pružný a optimálne tuhý matrac pre komfortné spanie, matrac je so snímateľným poťahom.
Pocket roll ponúka optimálne prispôsobenie sa telu a zaistí ideálne uvoľnenie počas spánku. Použité peny sú vďaka svojej otvorenej štruktúre buniek priedušné a pružné. Matrac je vhodný na každý podklad.
Dodáva sa v zrolovanom stave pre jednoduchú manipuláciu a dopravu do domácností používateľa.

Poťah Jersey je prateľný na 60o C. Systém Sleep & Clean znamená jednoduchú údržba poťahu a zaistí veľmi dobrú hygienu lôžka. Výška jadra matraca je 20 cm.

• Matrac je dodávaný v zrolovanom stave pre jednoduchú manipuláciu a transport
• Vhodný pre každý podklad
• Zvýšená elasticita peny vďaka otvorenej štruktúre
• Ponúka optimálne prispôsobenie sa telu a zaistí ideálne uvoľnenie počas spánku
Systém Sleep & Clean, jednoduchá údržba poťahu zaistí veľmi dobrú hygienu.

Výška: 20 cm (vrátane poťahu)
Stupeň tvrdosti: Soft** (H2)
Medium*** (H3)
Hard**** (H4)

Jadro: Taštičkové pružiny v počte 256 pružin na m2
Sila drôtu 1,8 mm, výška taštičiek 14 cm,
Tvrdosť 4 kPa, vyrobeno z PUR peny
Rám po obvode matraca, na ležiacej ploche doska o výške 2 cm po oboch stranách, obojstranné používanie matraca pre zvýšenie doby životnosti

Poťah: Pletený poťah Jersey so 4 stranným zipsom, možnosť rozdeliť na dve časti
Možné prať v práčke (60°C), 100% PES, Prešitie: 200 g/m2

Balenie: zrolované, zabalené v kartóne (39x39x100cm).

Vysvetlenie k piktogramom:

HAND MADE - niektoré časti matraca sa vyrábajú ručne, sú to tieto operácie: ručné skladanie jadra, niektoré časti poťahu sa pripravujú ručne.
Čert PUR - Certifikát o nezávadnosti použitých penových materiálov.
SLEEP & CLEAN - Matrac disponuje zipsom, ktorý sa dá rozopnúť zo všetkých 4 strán, takže polovica poťahu sa dá ľahko vyprať v domácnosti v práčke pri 60 ° C (a druhá polovica sa môže ďalej používať).
X-FRAME - Taštičkové jadro je obalené penovým rámom, ktoré jadro chráni pred poškodením, čím sa zvyšuje komfort užívania a životnosť celého produktu.
Medizinisch getestet - Certifikát na poťahovú látku od nemeckej spoločnosti Bodet & Horst. Certifikát dokladuje, že látka je nezávadná a môže sa používať aj do nemocníc.
ÖKO-TEX - tento certifikát platí pre všetky použité materiály (pružiny, peny, poťah).

pocketroll-h3-covered

pocketroll-h3-open

Matrac Orca

Matrac pevnejšieho charakteru v luxusnej výške. Pre zvýšenie komfortu je ložná plocha tvorená z Visco (lenivá pena), ktorá je profilovaná do 7 anatomických zón. Thermoaktivní pena reaguje na telesnú teplotu, ktorá mení jej vlastnosti, poddáva sa telu a stabilizuje ho v optimálnej polohe.
Charakteristika matraca: Je to vysoký matrac pevnejšieho charakteru zo značkovej peny Carpenter, ktorá dodáva matracu optimálnu tuhosť, elasticitu a životnosť. Komfort zvyšuje použitie Visco (lenivej) peny na povrchu.

Materiálové zloženie matraca: Visco pena - GW 5030, nosná pena firmy Carpenter – RP 30048
Zónovanie a povrch jadra: Vrchná vrstva je z Visco (lenivej) peny, ktorá je tvarovaná do 7 anatomických zón. Lenivá pena reaguje na telesnú teplotu a tlak tela. Teplota tela mení vlastnosti lenivej peny, čím sa pena poddáva telu a znižuje riziko preležanín, vďaka optimálnemu prekrveniu. Človek sa tak ráno zobudí oddýchnutý a plný síl do nového dňa
Výška jadra matraca: 18cm
Materiálové zloženie poťahu: Poťah Charlotte je moderná varianta pleteného poťahu, ktorý je vyrobený v kombinácii s mikrovláknami, ktoré podporujú pevnosť a životnosť poťahu. Vyznačuje sa vysokou absorpciou vlhkosti z ľudského tela počas spánku a je príjemný na dotyk.
Poťah a starostlivosť o neho: Podľa výberu poťahu môžeme ovplyvniť aj hygienickú životnosť matraca. Snímateľný a odzipsovateľný poťah je možné oddeliť na dve samostatné časti, ktoré tak môžete prať v práčke. Kvalitné prešité varianty poťahov, ktoré obsahujú antialergický polyester majú protiroztočovú úpravu a spĺňajú maximálnu ochranu jadra matraca.
Vyprať ich môžete na 60 ° C. Neprešité antialergické varianty poťahov s protiroztočovou úpravou sú vhodné najmä k dokonalému udržanie hygieny a pratelnosť na 95 ° C nám to bezpochyby zaistí. Poťahy neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke!
Vhodné uloženie matraca: Ideálne uloženie matraca v poťahu je na lamelový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania). Dosiahneme tak vhodnú spoluprácu pružných lamiel s matracom. Napomôžu k ideálnemu rozloženiu váhy a dosiahneme tak zdravý odpočinok. Možné uloženie matraca je aj na latový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania) a perforovanú dosku, kedy zaistíme matracu cirkuláciu vzduchu.
Záruka: Predĺžená záruka 5 rokov od zakúpenia matraca.
Nosnosť matraca: 120kg
Variabilita rozmeru: Rozmery matraca je možné prispôsobiť v šírke aj dĺžke podľa Vašich možností, ale sme schopní zmeniť aj základné výšku.

matrac-orca-akce 

Matrac LUXURA, HARD, SOFT

Vysoko luxusný matrac spĺňa tie najvyššie nároky na zdravý a komfortný spánok. 5-zónové jadro matraca je vyrobené kombináciou studenej peny a vylievanej VISCO (lenivej) peny.

Charakteristika matraca: Zdravotný matrac Luxura je vyrobený zo špeciálnych druhov pien a predstavuje súčasný trend maximálneho luxusu a zdravého spánku.
Materiálové zloženie matraca: Vylievaná pamäťová pena 6040, Nosná vrstva peny
Zónovanie a povrch jadra: Vylievaná pamäťová pena formovaná do 5 zón a predstavuje inovatívny materiál ideálne sa prispôsobujúci ľudskému telu. Prispôsobenie sa krivkám ľudského tela vďaka 3D deformácii peny zaisťuje dokonalý a neprerušený krvný obeh. Matrac je vhodný pre alergikov, ktorým nie je ľahostajná regenerácia počas spánku. Dobre odvádza vlhko a teplo. Je to matrac označovaný aj ako partnerský, pretože si vie zákazník vybrať z dvoch tuhostí a to prevedenie Hard (tvrdý) alebo Soft (mäkký).
Výška jadra matraca: 18 cm
Materiálové zloženie poťahu: Poťah je netoxický a antibakteriálny. Ide o trvalú vlastnosť, ktorá nevyprchá ani po opakovanom praní. Poťah je z mikrovlákna, ktorý je pevný s dlhou životnosťou. Možnosť prať pri 60°C a odzipsovať po celom svojom obvode. Poťahy neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke!
Vhodné uloženie matraca: Ideálne uloženie matraca v poťahu je na lamelový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania). Dosiahneme tak vhodnú spoluprácu pružných lamiel s matracom. Napomôžu k ideálnemu rozloženiu váhy a dosiahneme tak zdravý odpočinok. Možné uloženie matraca je aj na latový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania) a perforovanú dosku, kedy zaistíme matracu cirkuláciu vzduchu
Záruka: 5 rokov!
Nosnosť matraca : 120kg
Variabilita rozmeru: Rozmery matraca je možné prispôsobiť v šírke aj dĺžke podľa Vašich možností, ale sme schopní zmeniť aj základné výšku.

matrac-luxura-hard

matrac-luxura-soft

Matrac Fiona
Sendvičový matrac s použitím moderných pien pevnejšieho charakteru a Visco (lenivej) peny na povrchu jednej stany matraca.
Charakteristika matraca: Obojstranný matrac pevnejšieho charakteru vychádza z obľúbených typov sendvičových matracov. Využitie modernej pevnej polyuretánovej peny a nopkovej povrchovej úpravy z jednej strany podporuje pevnejší dojem z matraca. Druhá strana je z Visco (lenivej) peny, ktorá zaistí príjemnú relaxáciu a odpočinok svalom.
Materiálové zloženie matraca: 2 cm Visco (lenivej) peny s nopkovou úpravou + 14 cm nosnej peny + 2 cm PUR peny s nopkovou úpravou.
Zónovanie a povrch jadra: Povrchová vrstva Visco (lenivej) peny zaisťuje dokonalý odpočinok ľudskému telu. Štruktúra guľovitých buniek jemne obteká krivky Vášho tela, poskytuje oporu tam, kde ju potrebujete a nespôsobuje žiadny protitlak. Preventívne chráni a pomáha zmierniť bolesť chrbtice, kĺbov a šije. Výber z dvoch strán tuhosti matraca vyhovuje zástancom tuhšieho i mäkšieho spania.
Výška jadra matraca: 18 cm, výška jadra s poťahom je 20 cm.
Materiálové zloženie poťahu Lurex: 100 % polyester s protiroztočovou a antialergickou úpravou. Špeciálne poťahy obsahujú látky, ktoré ovplyvňujú hygienickú životnosť matraca a dotvárajú vhodné prostredie zdravému spánku a relaxácii.
Snímateľný a celozipsový poťah Lurex je možnosť oddeliť na dve samostatné časti, ktoré tak môžete prať v práčke. Kvalitne prešitý poťah, ktorý obsahuje antialergický polyester má protiroztočovú úpravu a spĺňa maximálnu ochranu jadra matraca. Prať je ho možné pri teplote na 60°C. Poťah neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke !
Vhodné uloženie matraca:
Ideálne uloženie matraca v poťahu je na lamelový rošt (polohovacia a nepolohovacia varianta). Dosiahneme tak vhodné spolupráce pružných lamiel s matracom. Napomôžu k ideálnemu rozloženiu váhy a dosiahneme tak zdravý odpočinok. Možné uloženie matraca je aj na laťkový rošt (polohovacia a nepolohovacia varianta) a perforovanú dosku, kedy zaistíme matracu cirkuláciu vzduchu.
Nosnosť: 120kg
Variabilita rozmerov: Rozmery matraca je možné prispôsobiť v šírke i dĺžke podľa Vašich možností.
Poťah: Lurex
Záruka: 3 roky od zakúpenia matraca.

Matrac fiona

ERGONOMIC HARD/SOFT

Charakteristika matraca: Luxusný vysoký matrac vychádzajúci z veľmi obľúbeného zdravotného matracu Ergonomic. Maximálny komfort zvýšením kvalitných pien svetového výrobcu firmy Carpenter si získal veľmi rýchlo náročnú klientelu.
Materiálové zloženie matraca: 5 cm Visco GW 5030 + 15cm nosná pena RP 30048
Zónovanie a povrch jadra: 5 zónový matrac vznikol navýšením jadra s použitím veľmi kvalitných pien svetového výrobcu firmy Carpenter, ktoré sú svojou užitočnosťou a komfortom na vysokej úrovni. Povrchová vrstva Visco (lenivej) peny s ortopedickým a antidekubitným prierezom zaisťuje dokonalý odpočinok ľudskému telu. Štruktúra guľovitých buniek jemne obteká krivky Vášho tela a poskytuje tak oporu tam, kde ju potrebujete a nespôsobuje žiadny protitlak. Preventívne chráni a pomáha zmierniť bolesť chrbta, kĺbov a šije. Je to matrac označovaný aj ako partnerský, pretože si vie zákazník vybrať z dvoch tuhostí a to prevedenie Hard (tvrdý) alebo Soft (mäkký).
Výška jadra matraca: 20cm
Materiálové zloženie poťahu: 100% polyester s protiroztočovou a antialergickou úpravou. Špeciálne poťahy obsahujú látky, ktoré ovplyvňujú hygienickú životnosť matraca a dotvárajú vhodné prostredie zdravému spánku a relaxáciu.
Poťah a starostlivosť o neho: Podľa výberu poťahu môžeme ovplyvniť aj hygienickú životnosť matraca. Snímateľný a odzipsovateľný poťah je možné oddeliť na dve samostatné časti, ktoré tak môžete prať v práčke. Kvalitné prešité varianty poťahov, ktoré obsahujú antialergický polyester majú protiroztočovú úpravu a spĺňajú maximálnu ochranu jadra matraca. Vyprať ich môžete na 60 ° C. Poťahy neodporúčame sušiť v bubnovej sušičke!
Vhodné uloženie matraca: Ideálne uloženie matraca v poťahu je na lamelový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania). Dosiahneme tak vhodnú spoluprácu pružných lamiel s matracom. Napomôžu k ideálnemu rozloženiu váhy a dosiahneme tak zdravý odpočinok. Možné uloženie matraca je aj na latový rošt (s polohovaním alebo bez polohovania) a perforovanú dosku, kedy zaistíme matracu cirkuláciu vzduchu.
Záruka: Predĺžená lehota 7 rokov od zakúpenia matraca.
Nosnosť matraca: nad 140kg
Variabilita rozmeru: Rozmery matraca je možné prispôsobiť v šírke aj dĺžke podľa Vašich možností, ale sme schopní zmeniť aj základné výšku.

Matrac ergonomic

Matracový chránič 2v1

Unikátny, špeciálny, inovatívny materiál vhodný pre ochranu matraca.

Prestieradlo a chránič v jednom: pre detské postele, jednolôžka, dvojlôžka.
Vyskúšané a overené užívaním v nemocniciach, hoteloch.

Pokiaľ máte kvalitný matrac, určite oceníte matracový chránič. Tento ochranný poťah ochráni váš matrac pred nechceným znečistením alebo poškodením. Rohy poťahu sú opatrené gumovými pútkami pre ľahké a rýchle prichytenie k matracu. Nepochybne najväčšou výhodou je možnosť prania poťahu v práčke na 95°C, budete tak mať váš matrac neustále hygienicky čistý a bez baktérií.
Je vyrobený z bavlneného froté a veľmi príjemný na dotyk. Spojenie týchto materiálov mu zaručuje priedušnosť a nepriepustnosť. Primárne je tak určený ako ochrana matraca pred znečistením tekutinami. Pokiaľ radi raňajkujete v posteli, tento poťah ochráni váš matrac pred škvrnou od kávy alebo džúsu. Matracový chránič taktiež veľmi ocenia mamičky malých detí. Vďaka špeciálnej úprave tohto chrániča je nepriepustný, ale zároveň priedušný. Vďaka tomu vám poskytne zdravý spánok bez nepríjemného potenia a matrac zároveň lepšie dýcha.

výhody:

zvýši komfort spánku
predĺži životnosť matraca
možnosť prať v práčke
vodeodolný
ľahké prichytenie pomocou gumičiek

 chranic-matraca

Na výstave o nás:

no alt

 

 

Klikajte a hladajte ďalej a

Vyberte si Váš vysnívaný nábytok z našej širokej ponuky:

Rustikálny nábytok

 Polovnícky nábytok

Predsiene - vešiaky

Moderné obývačky - nábytok

Kuchyňské linky

Spálne moderné

Postele a dvojpostele Bill Mc

Pohovky-kanapa Bill Mc

Matrace na mieru by Moravia comfort

matrace-lb-bohemia

Kancelársky nábytok Bill Mc

Nábytok Black Red White

Masívne stoličky

Moderné, hranaté sedačky Bill Mc

Sedačky s oblými tvarmi

Rustikálné sedačky

Relax kreslá

Konferenčné stolíky

Akciové sedačky

Akciový nábytok

!Máme otvorené!

V pracovných dňoch podľa otváracích hodín

Počas štátnych sviatkov máme zavreté

 

Pohodlné sedačky

 za dobrú cenu

Kontakty do firmy:

info@billmc.sk

Kontakná osoba:

Pani Patasiová Helena

mobil:

0905758542

Tel. a fax:

Z Dun.Stredy: 5527112

Z ostatných miest Slovenska: 031/5527112

Zo zahraničia:

00421/315527112

QR kód kontaktu na sedačky a nábytok:

QR code-kontakt do firmy

Poloha firmy na mape:

47°59'13.4"N 17°36'48.1"E

Google map: Dunajská streda Gabčíkovská 27

 

 

 

 

 

Salón nábytku na Facebooku

 

 

 

YouTube

 

GPS POI

 

 

 

ZÁRUKA 5 ROKOV

 

 

 

Všetky náhľady naraz

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie